Data publikacji: 6 Października 2018

Już dzisiaj rusza rekrutacja do Studenckiego Koła Naukowego Tax! Jeżeli pasjonują Cię podatki, chcesz poszerzyć swoją wiedzę z tego zakresu, zetknąć się zarówno z wiedzą teoretyczną, jak i praktyką, wyróżnić się na tle innych studentów dodatkową działalnością, a także stać się częścią naszego zgranego zespołu - nie mogłeś/aś trafić lepiej!

A może obawiasz się, że brak styczności z podatkami stanowi przeszkodę, by dołączyć do SKN Tax? Nic bardziej mylnego! Nie tylko rozwijamy wiedzę o podatkach, ale i pomagamy zrozumieć je od podstaw! Zatem, nie zwlekaj i zgłoś się do nas już teraz!

Aby wziąć udział w rekrutacji, należy wysłać swoje CV ze zdjęciem na adres: skntax.uep@gmail.com, w treści wiadomości napisać kilka słów o sobie oraz odpowiedzieć na pytanie: “Dlaczego chcesz dołączyć do naszego koła?”. W tytule wiadomości prosimy o wpisanie: “Rekrutacja”.

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 21 października!

Więcej o przebiegu rekrutacji na wydarzeniu facebookowym.